Aktiivsete tingimuste nimekiri

Nimetus Tüüp Kasutaja nõusolek
Küpsised Saidi kasutustingimused Kõik kasutajad

Kokkuvõte

RaRa privaatsustingimused -  https://www.rara.ee/privaatsus/

Täielikud tingimused

Me kasutame sellel veebilehel küpsiseid (ingl. k. cookies). Küpsis (ingl. k. cookies) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel sinu seadme (arvuti, nutiseade vms) veebilehitsejasse. Igal järgneval veebilehe külastusel saadetakse küpsised tagasi sellele veebilehele või mõnele teisele veebilehele, mis küpsise ära tunneb, et saada ülevaade kasutaja võrgutegevusest.

Jätkates veebilehe kasutamist, nõustute küpsiste kasutamise ja statistika kogumisega. See sait kasutab kahte küpsisefaili:

  • Põhiline on seansi küpsisefail (enamasti nimega MoodleSession). Peate selle küpsisefaili brauseris lubama andmejärjepidevuse ja sisselogituks jäämise tagamiseks. Kui logite välja või brauseri sulgete, siis see küpsisefail hävitatakse (teie brauseris ja serveris).

  • Teine küpsisefail on mugavuse pärast (enamasti nimega MOODLEID). See küpsisefail on mõeldud teie kasutajanime meeles pidamiseks. See tähendab, et kui pöördute sellele saidile tagasi, on kasutajanime väli juba täidetud. Võite sellest küpsisefailist ka keelduda – peate sel juhul sisselogimisel iga kord uuesti oma kasutajanime sisestama.
Loe lisa rahvusraamatukogu privaatsustingimustest: https://www.rara.ee/privaatsus/